Revitalizační terapie


Ajurvéda MB

Čechova 777
Mladá Boleslav
293 01

Jarmila Klacková
Tel.: +420 606 900 366

Kateřina Kulíková
Tel.: +420 724 270 269

Monika Palounková
Tel: +420 777 310 578

Revitalizační terapie TARANI

Originální ajurvédské terapie Tarani

V rámci každé revitalizační terapie je zahrnuta úprava a modeláž obočí, barvení řas a obočí (dle přání klientky) a depilace v obličeji.


NABÍZENÉ REVITALIZAČNÍ TERAPE:

Klasik revital

  • Revitalizační ajurvédské terapie INTENZIVNĚ PŮSOBÍ NA stimulaci obnovy buněk a tím urychlují omlazující a regenerační funkce v organismu. Intenzivně také odbourávají TOXINY A ODPADOVÉ LÁTKY V ORGANIZMU. POMÁHAJÍ NASTOLIT POŘÁDEK A HARMONICKÉ IDEÁLNÍ PROSTŘEDÍ PRO ZDRAVÍ, KRÁSU A SPOKOJENOST.
  • JEDNODUŠE ŘEČENO - TYTO TERAPIE PODPORUJÍ ORGANIZMUS PROSTŘEDNICTVÍM NEJVĚTŠÍHO ORGÁNU TĚLA, ABY SI POMOHL SÁM, DLE SVÝCH PŘIROZENÝCH PROSTŘEDKŮ. Doporučujeme jako preventivní program 1 x měsíčně k udržení vitality, zdraví a krásy nebo jako nezbytný zdroj energie, stimulaci na buněčné úrovni anebo k oddálení zdravotních problémů.

Exkluziv revital

  • Obsahuje stejný postup jako KLASIK TERAPIE, ale s tím rozdílem, že vybrané ajurvédské preparáty TARANI jsou s vyšší informační aktivitou a pro rychlejší efekt se u všech procedur aplikují navíc TEPLÉ ZÁBALY NOHOU.
  • JEŠTĚ VÍCE PROČIŠŤUJÍ A OMLAZUJÍ CELÝ ORGANIZMUS. INTENZIVNĚ PŮSOBÍ NA TOXINY A ODPADOVÉ LÁTKY, METABOLICKÉ PROCESY V ORGANIZMU A TÍM POMÁHAJÍ NASTOLIT POŘÁDEK A HARMONICKÉ PROSTŘEDÍ PRO ZDRAVÍ, KRÁSU A SPOKOJENOST.
    JEDNODUŠE ŘEČENO - TYTO TERAPIE PODPORUJÍ ORGANIZMUS, PROSTŘEDNICTVÍM NEJVĚTŠÍHO ORGÁNU TĚLA, ABY SI POMOHL SÁM, DLE SVÝCH PŘIROZENÝCH PROSTŘEDKŮ.

Doporučujeme jako účinný ozdravný program 2 x měsíčně k řešení již vzniklých zdravotních a estetických problémů. K podpoře vitality, zdraví a krásy nebo jako jeden z nejúčinnějších zdrojů energie, stimulaci na buněčné úrovni až do vymizení symptomů.Top Exkluziv revital

  • Obsahuje stejný postup jako KLASIK TERAPIE a EXKLUZIV TERAPIE, ale s tím rozdílem, že vybrané ajurvédské preparáty TARANI jsou s vyšší informační aktivitou, ve větších dávkách a pro rychlejší efekt se u všech procedur aplikují navíc MASÁŽE A ZÁBALY RUKOU A TEPLÉ ZÁBALY NOHOU.
  • JEDNÁ SE O ÚČINNOU BUNĚČNOU REGENERACI, PROČIŠŤUJÍ A OMLAZUJÍ CELÝ ORGANIZMUS. INTENZIVNĚ PŮSOBÍ NA TOXINY A ODPADOVÉ LÁTKY, METABOLICKÉ PROCESY V ORGANIZMU A TÍM POMÁHAJÍ NASTOLIT POŘÁDEK A HARMONICKÉ PROSTŘEDÍ PRO ZDRAVÍ, KRÁSU A SPOKOJENOST.
    JEDNODUŠE ŘEČENO - TYTO TERAPIE PODPORUJÍ ORGANIZMUS, PROSTŘEDNICTVÍM NEJVĚTŠÍHO ORGÁNU TĚLA, ABY SI POMOHL SÁM, DLE SVÝCH PŘIROZENÝCH PROSTŘEDKŮ.

Doporučujeme jako účinný ozdravný program 2 x měsíčně k řešení již vzniklých zdravotních a estetických problémů. K podpoře vitality, zdraví a krásy nebo jako jeden z nejúčinnějších zdrojů energie, stimulaci na buněčné úrovni až do vymizení symptomů.