Rekondiční masáže


Ajurvéda MB

Čechova 777
Mladá Boleslav
293 01

Anna Šípová, DiS.
Tel.: +420 774 087 331

Jarmila Klacková
Tel.: +420 606 900 366

Kateřina Kulíková
Tel.: +420 724 270 269

Monika Palounková
Tel: +420 777 310 578

Rekondiční masáže

Rekondiční masáže se zaměřují především na masírování svalů - nejvíce zatěžovaných partií těla. Největší oblibu mají partie záda/šíje a svaly nohou, ale oblíbená je klasická masáž celého těla. Klasickými technikami jsou hnětení a tření cílových oblastí nejčastěji pomocí masážních olejů či emulzí. V našem centru používáme k masážím ajurvédské rostlinné produkty s extrakty z bylin, které namícháme vždy dle potřeb klienta.

Rekondiční masáž je v podstatě masáží relaxační a slouží především k osvěžení unaveného organismu. Její význam tkví v prevenci, která u dnešního typu člověka zvyklého na špatný životní styl je velmi významná.

Sportovní a rekondiční masáže nabízejí kromě udržení tělesné kondice také zlepšení celkového vzhledu a účinný boj proti fyzické i psychické únavě. Aktivně se podílí na regeneraci pohybového aparátu po úrazech, onemocněních či velké fyzické námaze. Výrazně uvolňují psychiku člověka, kterou zbavují nahromaděného napětí a důsledků stresu.

  • Regenenerují svalstvo a tkáně
  • Hloubkově prokrvují - odstranění odumřelé části kůže
  • Podporují lymfatický a cévní systém a podporují detoxikaci
  • Pomáhají od bolesti pohybového aparátu, zlepšují jeho výkonnost
  • Zbavují pocitů ztuhlosti, uvolňují bloky

Masáží tělo zbavujeme usazených toxinů ve svalech a kloubech - proto je velmi důležité hodně pít aby se toxiny dostali z těla ven. V den masáže tedy zvyšte pitný režim.

Délka masáže 60 minut - 550,- Kč
Délka masáže 90 minut - 850,- Kč

Před masáží lze využít infrasaunu, doplatek je 100,- Kč/10 minut. Sprcha a nápoj jsou samozřejmostí.