Ajurvéda MB - revitalizační centrum


Ajurvéda MB

Čechova 777
Mladá Boleslav
293 01

Jarmila Klacková
Tel.: +420 606 900 366

Kateřina Kulíková
Tel.: +420 724 270 269

Monika Palounková
Tel: +420 777 310 578

Ajurvéda MB - revitalizační centrum

Garance kvality

Salon Ajurvéda MB vznikl spojením tří terapeutek, které našly zálibu a smysl své práce v ajurvédě. Kosmetika a masáže se postupně posunuly o úroveň výš, neboť tam kde ostatní končí, Tarani začíná. Pravidelně se vzděláváme v Institutu ajurvédských terapií Tarani v Kroměříži. Prohlubujeme tedy neustále své znalosti a zkušenosti a rozšiřujeme působení terapií Tarani v péči o klienty. Staráme se tedy nejen o krásu, ale i o zdraví našich klientů a to je základem spokojeného života. Naše služby jsou komplexní s cílem vyčistit tělo i mysl a nastartovat se pro zdravější životní styl i s ohledem na stravování a výživu.Monika Palounková

majitelka, distribuce svíček Yankee CandlesKateřina Kulíková

Kateřina Kulíková

Narozena ve znamení Ryb. V době, pár let před revolucí, jsem v Hradci Králové po čtyřletém studiu maturovala v oboru kosmetička.V té době mě také začaly zajímat východní filozofie, cvičila jsem jógu, přečetla spoustu moudrých knih, hledala jsem sama sebe a svůj životní úkol. Při tom svém hledání jsem se také dozvěděla o čínské medicíně a zjistila, jak je dúležité udržovat v těle i v životě harmonii. A pak jsem před sedmi lety objevila společnost, která mi umožnila propojit mé nasbírané vědomosti s mou původní profesí a začala jsem se učit Ajurvédský systém, Velmi mě baví pronikat do souvislostí mezi tělem, energií a duší a stále se v tomto oboru vzdělávám. Sama na sobě jsem si vyzkoušela, jak tělo reaguje a jak lze nalézt ztracenou rovnováhu. Z jógy jsem před lety přešla ke cvičení taiji. Ráda chodím do přírody a dívám se na svět z vrcholu nějakého kopce či hory. Taky ráda čtu a stále se učím přijímat život takový, jaký je.
Jarmila Klacková

Jarmila Klacková

Narodila jsem se ve znamení Raka a téma péče o druhé je mi více než vlastní. Péči o pleť se věnuji profesionálně od roku 2002, ačkoliv dlouho byla tato činnost pouze mým velkým koníčkem. Vždy jsem se soustředila na člověka a jeho fungování jako na celek, kdy vše souvisí se vším. V roce 2010 jsem se setkala s Ajurvédou, která uzavřela všechny mé dosud nasbírané zkušenosti do celku, který mě baví a ve kterém vidím velký smysl a budoucnost. Pozitivně ovlivnila můj život, jak po stránce osobní, tak zdravotní. Díky úpravě stravy jsem shodila přebytečná kila nabraná v těhotenství. A tato zkušenost mě dovedla k rozhodnutí rozšířit si vzdělání i v oblasti výživy a stravování. Ajurvéda je směr, který mě žene dál, je třeba si neustále doplňovat a obnovovat informace a díky tomu mám pocit, že nestojím na místě. V roce 2016 jsem se stala trojnásobnou maminkou, mám tři kluky - Matouše, Šimona a Hanuše. Když mohu, věnuji se cvičení pro ženy, miluji se toulat po horách, ale v současné době se věnuji hlavně svým třem dětem.