Ajurvéda MB

Čechova 777
Mladá Boleslav
293 01

Jarmila Klacková
Tel.: +420 606 900 366

Kateřina Kulíková
Tel.: +420 724 270 269

Monika Palounková
Tel: +420 777 310 578

Ajurvéda v každodenním životě aneb jak si uchovat krásu a zdraví s Tarani po dlouhý čas

16.10.2013


V tomto duchu se ve středu 16. října 2013 konal seminář, který jsme pro vás připravili ve spolupráci s ředitelkou Institutu ajurvédské medicíny pro profesionály paní Rittou Oprchalovou.

Seminář se konal v příjemném prostoru společenského sálu restaurace U Hada v Plazích. Pro své hosty jsme připravili spoustu zajímavých informací, dárečky v podobě vonných svíček Yankee Candle, zdravé občerstvení. Všude to vonělo aktuálními podzimními vůněmi.

 

Potěšila nás hojná účast, v sále nás bylo více než 50!

 

Ritta Oprachalová se s námi podělila o své dvacetileté zkušenosti a ajurvédou, vysvětlila, jak fungují ajurvédské terapie Tarani, které v našem revitalizačním centru poskytujeme, a jak mohou pomoci při prevenci i v akutních případech, kdy klienti řeší problémy jak v oblasti krásy (například pigmentové skvrny, ekzémy, akné, rozšířené žilky apod.), tak v oblasti zdraví (například při migrénách, chronických bolestech pohybového aparátu, opakujících se zánětech, ale i při psychických problémech atd.). Zdůraznila důležitost zdravého stravovávní, jeho vliv na chemické procesy v těle a na celkovou detoxikaci organismu, zdůraznila, proč bychom měli do svého jídelníčku zařadit ovocné a zeleninové šťávy, dostatek vitální stravy, tedy ovoce, zeleniny, klíčků, ořechů, semínek a další.

 

Ajurvéda funguje v souznění s přírodou a podporuje přírodní cesty pro řešení zdravotních problémů. Paní Oprchalová otevřela i téma užívání léků, jako jsou analgetika, antibiotika, antikoncepce a další syntetické hormony, vysvětlila, jak léky v těle fungují, jejich klady, ale spíše zápory. Podstatou ajurvédy je jít po příčině problému, nikoliv řešit pouze důsledek - a to je také podstata ajurvédských terapií Tarani.

 

Díky semináři jsme opět připomněli, že nabízíme jednu z možností péče o tělo i ducha. Děkujeme všem za účast a podporu. Děkujeme za Vaše reakce, pozitivní i negativní ohlasy. Všichni máme právo se rozhodnout, jakou cestou ve svém životě půjdeme a máme právo vyjádřit svůj názor. Důležité je, abychom byli spokojení, zdraví, plní lásky a optimizmu.

 

 S láskou Vaše revitalizační centrum Ajurvéda MBAutor:Jarmila Klacková