Ajurvéda MB

Čechova 777
Mladá Boleslav
293 01

Jarmila Klacková
Tel.: +420 606 900 366

Kateřina Kulíková
Tel.: +420 724 270 269

Monika Palounková
Tel: +420 777 310 578

Jak nebýt v zajetí vzorců své mysli, které nás dělají nespokojenými a nesvobodnými

26.5.2017


Setkání s Jolanou Královou, ženou, která se více než 20 let věnuje cestě, jak najít sebe samu. Seminář Vám ukáže možnosti, které každá duálně myslící bytost na své cestě za štěstím, má. Nabídne Vám vhledy do různých úrovní sebepoznání a také techniky, kterými se můžete dostat ke své vnitřní svobodě, svému pravému Zdroji a žít a konat z tohoto místa.

Životním cílem každého člověka obvykle bývá být šťastný, být zdravý, být zajištěný a mít se dobře. A obvykle pro to děláme v rámci svých možností maximum...

Osud nám však může do cesty klást různé nástrahy, které musíme překonat a dál kráčet k vytouženému cíli... Dostávme sice signály, že něco je špatně a že tudy cesta nevede, některé cesty se mouhou cyklit, problémy se opakují, vrací nás zpět do starých zajetých kolejí a vzorců, které nám byly dány do vínku nebo které jsme si vypěstovali. 

 

Naše nevhodné chování se může projevit i na úrovni tělesné, na zdraví a životní síle.

 

Kdy nastane okamžik pochopení? Někdy nikdy....

 

Revitalizační centrum Ajurvéda MB Vás srdečně zve na setkání, které jsme nazvaly seminářem. Je určen těm, kteří se rozhodli pracovat se svou duální myslí. Pro ty, kteří chápou, že ego nás může ovládat a svádět na scestí... Je určen těm, kdo chtějí pochopit své ego a naučit se, jak mu nepodléhat.

Protože: ..." Pro ego přítomný okamžik sotva existuje. Jen minulost a budoucnost jsou považovány za důležité"... (Eckhart Tolle)

 

Kdy? v sobotu 10. nebo 17. června 2017 od 9.30 - 18.00 hod

Kde? Prostory Kindergarten, Na Radouči 1400

Cena: 1500,- Kč (zahrnuje seminář samotný a celodenní hojné občerstvení)

Svou účast potvrďte do 5.6.2017 na mail: : jolana.kralova@hetch.cz, platbu je třeba složit přímo na účet lektorky, který Vám bude zaslán do mailu s dalšími informacemi.

 

Těšíme se na Vás!

 Autor:Jarmila KlackováOtevřít přiložené soubory >>