Ajurvéda MB

Čechova 777
Mladá Boleslav
293 01

Jarmila Klacková
Tel.: +420 606 900 366

Kateřina Kulíková
Tel.: +420 724 270 269

Monika Palounková
Tel: +420 777 310 578

DEPILSIL - PŘÍRODNÍ BEZBOLESTNÁ DEPILACE NYNÍ I U NÁS

18.10.2016


Pokud stále hledáte efektivní způsob, jak se zbavit chloupků na těle a obličeji, vyzkoušejte tradiční způsob depilace krásných Španělek....

Představujeme Vám originální patentovaný španělský výrobek pro přírodní bezbolestnou depilaci chloupků na těle i na obličeji - sympatickou depilační rukaviču. Je vyrobena ze 100% přírodní kůže, na kterou se lepí nálepky s mikročásticemi přírodního minerálu křemíku.

Při použití se křemík uvolňuje i do pórů pokožky a pomáhá eliminovat růst chloupků tím, že zeslabuje kořínek chloupku. Chloupky nezarůstají a pokožka zůstává hladká a jemná.

Použití depilační rukavičky je velmi jednoduché a spočívá ve střídaých krouživých pohybech doleva a doprava s mírným tlakem na pokožku, která se tímto depiluje bez zbytečného podráždění. Lehký citlivý peeling zanechává pokožku jemnou a hladkou.

Depilace pomocí rukavičky DEPILSIL je jednoduchá a rychlá, lze ji provádět kdykoliv a není potřeba, aby chloupky dorostly do požadované délky, jak tomu je u jiných druhů depilace.

DEPILSIL je systém přírodní bezbolestné depilace vhodné pro muže, ženy i mladé slečny.Používá se k odstranění ochlupení, jemných krátkých vlasů a odumřelých buněk pokožky, kterou zanechává dokonale hladkou Při pravidelném používání se zpomalý růst chloupků a netvoří se nepříjemná zapouzdření chloupku.

 

Výrobek DEPILSIL je prezentován společně s kapsou vyrobenou z kůže pro uchování, ochranu a hygienu kožené depilační rukavičky se 6 náhradními depilačními nálepkami (gramáž P1500). Každá obsahuje 20 000 mikrokrystalů přírodního minerálu křemíku. Jedna depilační nálepka vystačí na 3 - 4 celotělové depilace.

Sada 6-ti náhradních nálepek tak vystačí přibližně na 9 - 12 měsíců. Po použití doporučujeme otřít povrch speciální houbičkou Depilsil, nejen z hygienických důvodů, ale i z důvodu prodloužení životnosti rukavičky. Při obměňování depilační nálepky můžeme po dlouhodobé zkušenosti doporučit ponechat vždy první nálepku na rukavičce a nové nálepky přelepovat přes ní pro uchování čistoty koženého povrchu rukavičky. Celou kapsičku doporučujeme uchovávat v suchu, aby nálepky nenavlhly.

Směr kruhových pohybů se průběžně střídá rytmicky 3 - 4x vpravo, 3 - 4x vlevo. Nejprve rozsáhlejší oblast a postupně menší, až po drobné pohyby k detailní depilaci menších zón. Pokožka se lépe depiluje, je-li suchá a napnutá. Proto je lepší depilovat chloupky před koupelí/sprchou, když je pokožka dokonale suchá bez krému a bez oleje. Na zóny, které jsou vlhké, jako jsou podpaží a třísla, předem aplikujeme pudr (např. Tarani pudr vanilka a šípková růže s obsahem léčivých minerálů) k jejich vysušení.

Použití depilační rukavičky na vlhké pokožce snižuje účinnost vlastní depilace a rapidně zkracuje životnost depilační nálepky!

Po depilaci doporučujeme pokožku ošetřit hydratačním přípravkem s obsahem aloe vera nebo vhodným olejem. Nedoporučujeme používat přípravek s obsahem alkoholu nebo se syntetickými přísadami, které mohou způsobit podráždění.

Při pravidelném používání je růst chloupků zpomalen a kořínky chloupků jsou zeslabeny. U žen jsou tyto změny viditelné již po třech až čtyřech měsících používání, u mužů i s bohatým, ale jemným ochlupením, I dříve. Dlouhé ochlupení je nutné předem ostříhat, jinak se rapidně zkrátí životnost depilační rukavičky a depilace jde hůře. V případech, kdy ochlupení roste silné, pevné a zapouzdřené (po dlouholetém holení) je lepší zpočátku používat DEPILSIL méně často (2x týdně jen několik kruhových pohybů na obě strany). Postupně, až si pokožka navykne a křemík se přirozeně dostne až ke kořínkům, můžeme depilovat častěji a déle. Nedoporučujeme používat silný tlak na pokožku k dosažení rychlejšího výsledku. Tím se pouze rychleji opotřebují mikrokrystaly křemíku a zkrátí se životnost depilační nálepky.

 

DEPILSIL je jednoduchá, bezbolestná a rychlá depilace, obzvláště vhodná pro odstranění prvních chloupků u mladých dívek a chlapců, bez nutnosti návštěvy kosmetických center.

DEPILSIL můžete mít doma nebo ho nosit kamkoliv s sebou v kabelce či batohu. Je tak vždy diskrétně při ruce, kdekoliv, kdykoliv i na cestách či na dovolené. Díky elegantní kapsičce, která je k dispozici v několika atraktivních barevných variantách, ho můžete nosit i nechat položený kdekoliv. Na výrobu je použita kvalitní vydělaná přírodní kůže bez chemického ošetření.

 

Chráníme naše životní prostředí a zakládáme si na harmonii přírody a našich produktů. Firma Depilsil tímto výrobkem navazuje na více než 100 letou tradici se zachováním původního principu a technologického složení, jednoduchosti, účinnosti a čistoty.

 

V depozitáři firmy je k nahlédnutí rukavička “našich babiček” z roku 1900. Výrobek je doporučen španělskou katalánskou federací boje proti rakovině (Federaccion de Cancer de Cataluňa). Je vhodný pro depilaci pacientů nemocných rakovinou po chemoterapii, kdy jiný druh depilace není možný. (např. laser apod.)

 

Výrobek je nositelem ocenění kvality 100% NATURAL PRODUCT.

​www.depilsil.czAutor:Jarmila Klacková