Ajurvéda MB Ajurvéda MB Ajurvéda MB


Ajurvéda MB

Čechova 777
Mladá Boleslav
293 01

Jarmila Klacková
Tel.: +420 606 900 366

Kateřina Kulíková
Tel.: +420 724 270 269

Monika Palounková
Tel: +420 777 310 578

Ajurvéda MB

Poznejte sílu Ajurvédy s jedinečnými produkty Tarani

Garance kvality4. května 2013 bylo slavnostně otevřeno Revitalizační centrum Ajurvéda MB. Tedy již třetím rokem poskytujeme svým klientům služby v oblasti krásy, zdraví, relaxace a detoxikace. Ajurvédský systém jsme doplnily o další služby, které prohlubují účinek ajurvédských terapií a umožňují klientům komplexní péči.

Originální ajurvédské terapie Tarani jsou systémem procedur, které detoxikují tělo a vracejí mu ztracenou harmonii a rovnováhu. V kombinaci s účinnými ajurvédskými bylinnými přípravky Tarani vytvářejí dokonalý nástroj, jak organismus nejen vyčistit, ale i ozdravit, omladit a dodat mu krásu a energii. Účinné terapie jsou šité každému na míru podle aktuálního stavu nebo dlouhodobého plánu s cílem vyřešit konkrétní problém. Součástí terapií jsou konzultace, odborná doporučení na úpravu stravy a pitného režimu, relaxační techniky a další individuální doporučení.

Klademe si za cíl, abyste se u nás cítili jako v jiném světě. Díky jedinečné marmové masáži si odpočinete a načerpáte síly do dalších aktivit. Energetická masáž hlavy teplým olejem podpoří všechny vaše životní funkce a nastartuje hormonální systém. Právem se tyto terapie nazývají lázeňskými.

Ajurvédské lázně 25. ledna 2014 bylo Revitalizační centrum Ajurvéda MB vyhlášeno Ajurvédskými lázněmi. Jsme jedním z prvních salonů v České republice, který se může tímto oceněním pyšnit! Je známkou kvality služeb, profesionality a úrovně reprezentace značky.


Těšíme se na setkání s Vámi u nás!

Novinky a aktuality

20.1.2020

Ájurvéda jako systém prevence

Nevhodná výživa, málo pohybu, kouření a přílišná konzumace alkoholu jsou spojeny s obávanými civilizačními ...více


7.11.2019

Podzimní péče o tělo aneb zdraví zevnitř

Více než 90% imunity sídlí v našem tlustém střevě. Nyní je ideální čas imunitu podpořit a střevní výplach ...více


5.11.2019

Podzimní kurz vaření podle ájurvédy - aneb JaK na to s Jarmilou a Katkou

4. listopadu 2019 se uskutečnil další kurz vaření podle ájurvédy. Tentokrát jsme si vytvořili ájurvédskou ...více


Zobrazit všechny