Celotělové terapie TARANI


Ajurvéda MB

Čechova 777
Mladá Boleslav
293 01

Jarmila Klacková
Tel.: +420 606 900 366

Kateřina Kulíková
Tel.: +420 724 270 269

Monika Palounková
Tel: +420 777 310 578

Celotělové terapie TARANI

Celotělové terapie Tarani se řadí mezi jedinečné marmové terapie. Marmové terapie jsou neobyčejně účinné ajurvédské terapie, které mají obrovský přínos pro upevňování zdraví a léčbu nemocí. Marmy připomínají akupunkturní body tradiční čínské medicíny, týkají se však větších oblastí těla. Jsou to centra s vysokou koncentrací životní energie (prány), řídící síly všech fyzických i psychických procesů. Správnou manipulací lze prostřednictvím marem směřovat pránu k odstraňování blokád, zlepšovat energetickou průchodnost a tím k odstranění usazených toxických látek, napětí a negativních pocitů, které se projevují bolestmi, blokádami či otoky v marmách.

Na lidském těle se nachází 107 marmových bodů. Jsou to místa, v nichž se setkávají svaly, cévy, vazy, kosti a klouby, i když tyto struktury nemusí být u každé marmy přítomné. Též jsou to spojnice mezi tělem a duší, kterými lze stimulovat neuvědomělé tělesné procesy, duševně-smyslové procesy a citové odezvy.

Marmy jsou velice citlivé. Jejich poranění mívá za následek krvácení, dezorientaci, ztrátu koordinace, ztrátu vědomí, dlouhodobou neschopnost a smrt. V pradávném bojovém umění se znalost marmových bodů používala pro obranu i útok válečníka. Toto sebeobranné umění se dodnes cvičí v tradičních bojových postupech na jihu Indie.

Marmové body se masírují krouživými pohyby prsty či pěstmi (dle velikosti marmy) s pomocí směsi oleje a emulze. Před terapiií je vhodné 10 minutové zahřátí v infrasauně a omytí těla ve sprše. Následně se začíná s masáží. Nejprve se masíruje zadní část těla (hýždě, dolní končetiny, záda, krk), poté přední (dolní končetiny, břicho, prsa, hodní končetiny, hlava). Masíruje se celé tělo, kromě obličeje a genitálu. Celá terapie trvá 3 hodiny.

Marmová terapie je podpořená silně detoxikačními indickými preparáty Tarani, tělo může ihned, nebo několik hodin po terapii začít vylučovat toxiny z těla-detoxikovat. Tato detoxikace se může projevit různě – zvýšeným vylučováním moče, kožními vyrážkami, plačtivostí a dalšími. Vždy je třeba tuto detoxikaci podpořit, nezaleknout se jí. Úprava stravy, pravidelné používání přípravků Tarani, užívání bylinných ajurvedik Tarani a marmové terapie jsou nejúčinnější metody, které vyčistí organismus.

V rámci každé celotělové terapie je zahrnuta sprcha před ošetřením, 10 minut v infrasauně pro nastartování vylučování toxinů a sprcha po ošetření.


Klasik BODY massage

  • Celotělová ajurvédské terapie INTENZIVNĚ PŮSOBÍ na stimulaci obnovy buněk
  • a tím urychlují omlazující a regenerační funkce v organismu.
  • Intenzivně také odbourávají TOXINY A ODPADOVÉ LÁTKY V ORGANIZMU.
  • POMÁHAJÍ NASTOLIT POŘÁDEK A HARMONICKÉ IDEÁLNÍ PROSTŘEDÍ PRO ZDRAVÍ, KRÁSU A SPOKOJENOST.
  • JEDNODUŠE ŘEČENO - TYTO TERAPIE PODPORUJÍ ORGANIZMUS PROSTŘEDNICTVÍM NEJVĚTŠÍHO ORGÁNU TĚLA, ABY SI POMOHL SÁM, DLE SVÝCH PŘIROZENÝCH PROSTŘEDKŮ.

Doporučujeme jako preventivní program 1 x měsíčně k udržení vitality, zdraví a krásy nebo jako nezbytný zdroj energie, stimulaci na buněčné úrovni anebo k oddálení zdravotních problémů.


Exklusiv BODY massage

Obsahuje stejný postup jako KLASIK TERAPIE, s tím rozdílem, že vybrané ajurvédské preparáty TARANI jsou s vyšší informační aktivitou a pro rychlejší efekt se u všech procedur aplikuje navíc marmová terapie pomocí speciálních bylinných past.

JEŠTĚ VÍCE PROČIŠŤUJÍ A OMLAZUJÍ CELÝ ORGANIZMUS. INTENZIVNĚ PŮSOBÍ NA TOXINY A ODPADOVÉ LÁTKY, METABOLICKÉ PROCESY V ORGANIZMU A TÍM POMÁHAJÍ NASTOLIT POŘÁDEK A HARMONICKÉ PROSTŘEDÍ PRO ZDRAVÍ, KRÁSU A SPOKOJENOST. JEDNODUŠE ŘEČENO - TYTO TERAPIE PODPORUJÍ ORGANIZMUS, PROSTŘEDNICTVÍM NEJVĚTŠÍHO ORGÁNU TĚLA, ABY SI POMOHL SÁM, DLE SVÝCH PŘIROZENÝCH PROSTŘEDKŮ.

Doporučujeme jako účinný ozdravný program 2 x měsíčně k řešení již vzniklých zdravotních a estetických problémů. K podpoře vitality, zdraví a krásy nebo jako jeden z nejúčinnějších zdrojů energie, stimulaci na buněčné úrovni až do vymizení symptomů.